Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Makineleri Ltd

Yumurta tepsisi makinesi, PS köpük makinesi, EPS köpük makinesi ve PE köpük makinesi vb. Konusunda uzmanlaşmış

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd

Sertifika
iyi kalite yumurta kutusu yapım makinesi satış için
iyi kalite yumurta kutusu yapım makinesi satış için
Longkou Hongrun şirketi, imalat makinesi için zengin bir tecrübeye sahiptir, işlerinin çok hızlı gelişip gelişeceğini umuyorum.

—— Pablo

Ben Mısır'lıyız, Hongrun şirketi ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz, kaliteli makine yapıyorlar ve üstün hizmet veriyorlar.

—— Hazem

Ben sohbet şimdi

Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd

1
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Hongrun
No. Çalışanları : 50~100
Yıl kurulan : 2014
İhracat p.c : 70% - 80%
Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Makineleri Ltd güzel shandong yarımadasında şehir-Longkou, güzel bir ortamda bulunur ve ulaşım çok uygundur. Firmamız uzun yıllar teknik gücüne, değerli tecrübeler kazandıran gelişimine güvenir. Şu anda, bağımsız araştırma-geliştirme, üretim ve satış sonrası hizmetimiz var, örneğin tek elden iş modeli.

Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Makineleri Ltd temel, pazar odaklı olarak kalitesine bağlı ve yönetim umut övgü olarak sürekli yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler yerli ve yabancı müşterilerine, çoğunlukla çeşitli müşterilere sunmak amacıyla amaçlamaktadır. meyve, sebze ve su ürünleri ambalajı, endüstriyel, gıda, tıbbi, el sanatı ürün ambalajı üretiminde kullanılan EPS köpük makinesi, PS köpük gıda kutusu üretim hattı, kağıt hamuru kalıplama makinesi, EPE köpük makinesi ve diğer plastik ambalaj makineleri türleri , ve bina ve izolasyon, daha fazla müşterinin çeşitli ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Yüksek ürün kalitesi ve mükemmel satış sonrası hizmet bağlı olarak, firmamız müşterilerimiz arasında büyük bir üne sahiptir. Ürünler tüm dünyaya ihraç edilmiştir ve yerli ve yabancı müşteriler arasında yüksek övgü kazandı. Mükemmel satış sonrası servisimiz müşterilerimize düzenli olarak teknik destek sağlayabilir.

Firmamız sürekli ürün araştırma ve geliştirme ve teknolojik yenilik devam etmek, aktif plastik ambalaj makine sanayi önde gelen, ilerlemek, ürünün sektör lideri olduğundan emin olmak için ilerlemek için kendi görev olarak müşterinin talebine bağlıdır.

Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Makineleri Ltd yüksek kalite, dürüstlük ve gerçekçi anlayış alacak ve yenilik, içtenlikle bizi ziyaret etmek için dünyanın her yerinden arkadaşlar edilir!

İletişim bilgileri
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd

Tel: 86-535-8573288

Faks: 86-535-8573866

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)