Longkou Şehir Hongrun Ambalaj Makineleri Ltd

Yumurta tepsisi makinesi, PS köpük makinesi, EPS köpük makinesi ve PE köpük makinesi vb. Konusunda uzmanlaşmış

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Ürünleryumurta kutusu yapım makinesi

Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi

Sertifika
iyi kalite yumurta kutusu yapım makinesi satış için
iyi kalite yumurta kutusu yapım makinesi satış için
Longkou Hongrun şirketi, imalat makinesi için zengin bir tecrübeye sahiptir, işlerinin çok hızlı gelişip gelişeceğini umuyorum.

—— Pablo

Ben Mısır'lıyız, Hongrun şirketi ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz, kaliteli makine yapıyorlar ve üstün hizmet veriyorlar.

—— Hazem

Ben sohbet şimdi

Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi

Çin Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi Tedarikçi
Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi Tedarikçi Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi Tedarikçi Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi Tedarikçi Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi Tedarikçi

Büyük resim :  Endüstriyel Atık Kağıt Yumurta Kutu Yapma Makinesi 4000 Adet / H Üretim Kapasitesi

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Shandong, Çin
Marka adı: HONGRUN
Sertifika: CE&ISO9001
Model numarası: HRZ

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1set
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ambalaj dışa aktarma
Teslim süresi: 60-90 gün
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union
Yetenek temini: 100sets / yılda
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Gerilim: 380V Hammadde: Atık Kağıt
Makine malzemesi: Paslanmaz çelik Uygulama: kağıt yumurta tepsileri üretmek
Hz: 50/60 Hz Renk: özelleştirilmiş

Kağıt Hamuru Yumurta Tepsisi Yapma Makinesi 4000 adet / s üretim kapasitesi

Yumurta tepsisi makinesi, kalıplanmış hamur ürün endüstrisinde bir tür temsilci makine haline gelmektedir. Makineyi yumurta tepsileri, yumurta kartonları üretmek için kullanıyoruz. Verimliliğe göre, makinenin otomatik, yarı otomatik ve manuel yumurta tepsisi yapma makinası gibi üç kategorisi vardır. Diğer makinelerle karşılaştırıldığında, el ile hazırlanmış yumurta tepsisinde otomatik kurutma sistemi yoktur. Bu nedenle, insanlara ıslak yarı mamulleri indirip, rafa koymaları ve daha sonra ürünleri arabayla kurutmak için nakletmeleri gerekiyor.

Kağıt hamuru yumurta tepsisi yapma makinası sunuyoruz. Ürün Açıklaması
1, bu tür hakkında
Menşe Yeri: longkou city, shandong province, Çin voltajı: 380v
proses tipi: hamur kalıbı yakıt: lpg, doğalgaz veya dizel yağı
çıktı ürünleri: yumurta tepsi bölmesi, meyve tablası, kahve tepsisi ve diğer bazı sanayi paketleri

2, ana ekipman ve özellikler
sistem donanımı açıklaması
kağıt öğütme sistemi konveyörü 3kw, genişlik: 1000mm uzunluk: 7100mm
hidrapulper 3m³, 55kw
titreşim ekranı 1.8 m², 4kw
karıştırıcı 3kw, karıştırma çapı: 1600mm
konsantrasyon metre konsantrasyon aralığı% 0.5 -% 6.0
kalıp oluşturma döner şekillendirme makinesi 8, merdaneler, bir aktarma merdanesi, her merdanesi 4 kalıp yerleştirebilir, tamamen 36 kalıp tutabilir
otomatik tahliye sistemi 7.5kw, hava-su ayırma tankı, otomatik tahliye deposu ve benzeri dahil
kurutma sistemi çoklu kurutma hattı 30kw, anahat boyutu: 14000x2120x1700mm
Ana makine plc için kontrol sistemi, kontrol etmek için dokunmatik ekran
İstifleme sistemi istifleyici Bu arada, tepsi koymak için yükseklik sınırı presörü
açıklama kalıp şekillendirme plakaları paslanmaz çelik ile yapılırken kalıp alüminyumdan yapılır

3, yardımcı teçhizat
yukarıda anılan ana ekipman hariç, müşterilerin kendileri veya hisse pompası, yüksek basınçlı su pompası, su-ring pompası, hava kompresörü gibi tarafımızdan satın almayı seçebilecekleri toplam bir hat için gerekli bazı ekipmanlar bulunmaktadır. hava depoları, buzdolabında hava kurutucusu ve benzerleri. Ana cihazlara kıyasla küçük ekipman karşılaştırıldığında, bir yerde kolayca bulunabilir.

  • kapasite: 4000 adet / saat
  • şekillendirme tipi: döner
  • kurutma hattı: çok katmanlı
  • otomasyon: tam otomasyon
  • hammadde: atık kağıt / kutu / gazete

1. Çevre Dostu

Geri dönüşümlü kağıdı çevre ve bitki üzerindeki baskıyı azaltan hammadde olarak kullanma. Hepimizin bildiği gibi, kağıt ahşaptan yapılmıştır. Atık kağıdı yumurta tepsileri yapmak için hammadde olarak kullanmak için çevre dostu bir yöntemdir.

2. Atıkları Para Transferi

Yumurta tepsilerinin ham maddesi atık kağıttır. Atık kağıttan tamamen yararlanıyoruz. Onları para kazanma yoluna çeviriyoruz. Çok fazla atık kağıdınız varsa, kağıt tepsisi yapım projesi yatırıma layıktır. Ya harekete geçip yeni fırsattan yararlanacaksın ya da başkası yapacak. Tereddüt etmeyin.

3. Uzun Hizmet ömrü

Fabrikamızın yarı otomatik yumurta tabağı makinesi pas önleyici malzemeyi benimser. Ve, makinenin her kısmı, makinenin kalitesini ve normal çalışmasını sağlamak için test edilmiştir. Yani, makine uzun süre hizmet verebilir.

Yarı otomatik kağıt yumurta tepsisi makinesi atık kağıdı para haline getirebilir. Yumurta tepsileri gazete, atık karton, dergi gibi atık kâğıdlardan yapılır. Makinemiz sadece yumurta tepsisi, meyve tepsisi yapmaktır. Bu makine tipi 2000 adet, 3000 adet, 4000 adet, 5000 adet bir saat üretebilir.

Genellikle, yarı otomatik kağıt yumurta tepsisi makinesi üç sistemden oluşur: kağıt hamuru yapma sistemi, şekillendirme sistemi ve kurutma sistemi. Tam otomatik yumurta toplama makinesi ile karşılaştırıldığında, yarı otomatik yumurta tablası kurutma hattı yok. İşçi ıslak yarı mamulleri bir arabayla kurutma alanına getirmelidir. Yani, makinenin daha fazla işçiye ihtiyacı var. Kesinlikle, yarı otomatik yumurta tepsisi yapma makinasının maliyeti, otomatik tip makineden daha düşüktür. Bunlardan, yarı makinesinin orta ve büyük ölçekli fabrikalara uygun olduğunu biliyoruz.

Pulp Sistemi

Gazete kağıdı veya oluklu karton gibi geri dönüştürülmüş kağıt pulpera kullanılacaktır. Makine, geri dönüştürülmüş kağıdı belirli bir hamur kıvamına getirecek ve parçalayacaktır. Daha sonra, pulp hamuru doğrudan hamur ayarlama tankına geçecektir. Daha sonra kağıt hamuru hazır hamur kıvamı ayarlanır.

Biçimlendirme Sistemi

Biçimlendirme sisteminde, transfer aletleri ve tel örgü içeren şekillendirme aletleri olacaktır. Islak ürünler vakum sistemi kullanılarak oluşturulabilir. Oluşturulan ıslak ürünler basınçlı hava efekti ile transfer araçlarına aktarılabilir.

Kurutma makinesi

Tam otomatik kağıt yumurta tepsisi makinesinin kurutucu iki katlıdır, tek katmanlı kurutucu ve çok katmanlı kurutucu. Kurutucu tuğla ve metal yumurta tepsisi kurutma hattıdır. Islak ürünler kurutucu tünelden geçmelidir. Öte yandan, kurutulmuş ürünler sayılmalı ve kurutucunun sonunda istiflenmelidir. Yakıtınızı rahatlığınıza göre seçebilirsiniz. Dizel veya doğalgaz olabilir.
Otomatik makinenin ayrıca adı çeviren bir yumurta tepsisi makinesi vardır. Çünkü bu döner çalışan bir makinadır. Yumurta tablasının makine tedarikçilerinden en iyisiyiz. İsteğinize göre yumurta tepsisi makinesini özelleştirebiliriz. Makinamızla çok para kazanıyorsunuz. Bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyin, size mümkün olan en kısa sürede cevap vereceğiz.

Kağıt yumurta tablası genellikle sürdürülebilir bir ambalaj malzemesi olarak düşünülür. Geri dönüşümlü malzemelerden üretilir ve kullanışlı ömrü sonunda yeniden kullanılabilir. Kağıt yumurta tepsilerinin geniş bir uygulama ile, kağıt yumurta tepsisi yapma makinesi pazarlarda sıcak satış makinesi haline geliyor. Otomatik yumurta tablası makinası tam otomatik üretim sürecine sahiptir. Otomatik makinenin benzersiz özelliği, otomatik yumurta tablası kurutucusuna sahip olmasıdır. Bu tür bir makine ile, yarı bitmiş ıslak yumurta tepsilerini otomatik olarak kurutabilirsiniz.

Selüloz döküm ürünleri yeni ambalaj malzemesi türüdür. Bu son yıllarda yeni bir vızıltı. Selüloz dökümü hammadde hamur hammaddelerini ve kalıp kurutucu ambalajlamanın kullanılması sürecidir. Selüloz döküm makineleri atık kağıt ve suyun hammadde olarak karışımı olan çevre dostu bir ekipman türüdür. Hamur kalıplama makinesi maliyeti düşüktür ve çok fazla para harcamanıza gerek yoktur. Selüloz döküm makineleri piyasada büyük bir gelişme ihtimali var.

Makinenin ana ekipmanı üç bölümden oluşur: Selüloz yapma Sistemi, Kalıp Sistemi, Kurutma sistemi ve paketleme sistemi.

Selüloz yapma sistemi

Hidrolik, Pulp Pompa, Pulp Screen Machine, Pulp Breaking Machine, Karıştırıcı vb.

Kalıplama Sistemi

Döner Tip Kalıp Makinesi, Vakum Pompası, Hava Kompresörü, Vakum Tankı, Su Pompası vb.

Kurutma Sistemi

Körükler, Hava Üfleme, Zincirleme

Paketleme Makinesi

Kağıt tepsileri için yüksek kalitede kağıt hamuru kalıplama makinesi, müşterinin ihtiyacına göre tasarlanabilir.

Hamurda kalıplanmış 30 hücreli yumurta tepsileri için: önce işçi hammaddeyi tartar ve onları konveyöre yerleştirecektir. Sonra hamur oluşturma, şekillendirme, kurutma ve istifleme otomatik olarak bitirilecektir. Kurumadan sonra bitmiş ürünler işçiler tarafından paketlenir.
Kurutulduktan sonra pulp kalıplı yumurta kutusu / karton (6 hücreli, 10 hücreli, 12 hücreli, 6 hücreli, 6 hücreli, 15 hücreli), meyve tablası ve fincan taşıyıcının üretiminde sıcak presleme bölümü eklenmelidir. küçülen.
Yumurta kutusu / kartonu sıcak basarak etiketleyebilir veya basabilirsiniz. Bu işlemler manuel veya otomatik olarak finsihed olabilir.

Diğer model yumurta tepsisi makinesini aşağıdaki gibi sunabiliriz:

model Kapasite Şekillendirme makinesi Kurutma sistemi Atölye spası Artan güç
HRZ-1500s 1500pcs / saat 3adet * 4adet
Döner tip
Tek Katmanlı Metal 35m * 10m * 6m 130KW
HRZ-1500M 1500pcs / saat 3adet * 4adet
Döner tip
6 Katman
zihinsel
25m * 10m * 6m 120kW
HRZ-2000S 2000pcs / saat 4molds * 4face
Döner tip
Tek Katmanlı Metal 40m * 10m * 6m 165kW
HRZ-2000M 2000pcs / saat 4molds * 4face
Döner tip
6 Katman
zihinsel
25m * 10m * 6m 145KW
HRZ-3000S 3000pcs / saat 3molds * 8face
Döner tip
Tek Katmanlı Metal 45m * 10m * 6m 209KW
HRZ-3000M 3000pcs / saat 3molds * 8face
Döner tip
6 Katman
zihinsel
30m * 10m * 6m 189KW
HRZ-4000S 4000pcs / saat 4molds * 8face
Döner tip
Tek Katmanlı Metal 55m * 10m * 6m 239KW
HRZ-4000M 4000pcs / saat 4molds * 8face
Döner tip
6 Katman
zihinsel
30m * 10m * 6m 223KW
HRZ-5000S 5000pcs / saat 5molds * 8face
Döner tip
Tek Katmanlı Metal 70m * 15m * 6m 298KW
HRZ-5000M 5000pcs / saat 5molds * 8face
Döner tip
6 Katman
zihinsel
35m * 15m * 6m 273KW
HRZ-6000S 6000pcs / saat 6molds * 8face
Döner tip
Tek Katmanlı Metal 80m * 15m * 6m 365KW
HRZ-6000M 6000pcs / saat 6molds * 8face
Döner tip
6 Katman
zihinsel
37m * 15m * 6m 326KW
HRD-8000M 8000pcs / saat 4 * 8 & 4 * 8
Çift silindir
6 Katman
zihinsel
40m * 15m * 8m 368kW
HRD-12000m 12000pcs / saat 5 * 8 ve 5 * 8
Çift silindir
6 Katman
zihinsel
42m * 15m * 8m 428KW


Bitmiş ürün


İletişim bilgileri
Longkou City Hongrun Packing Machinery Co., Ltd

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)